Przyssawka z zielonym listkiem

8,00 zł
Brutto

Przyssawka z zielonym listkiem dla kierowców, których obowiązuje okres próbny, ale i dla tych, którzy chcą czuć się bezpieczniej na drodze. Idealna gdy pojazd jest użytkowany przez kilku kierowców i zielony listek trzeba zdejmować i zakładać wielokrotnie. Przyczepiana na szybę samochodu od wewnętrznej strony pojazdu, dzięki czemu jest chroniona przed czynnikami atmosferycznymi jak deszcz, śnieg czy szron. W pełni zgodna ze wzorem i wymiarami określonymi w ustawie o kierujących pokazami. Wymagane są 2 sztuki.

Ilość

  • Chronimy Twoje dane, które wykorzystywane są wyłącznie do obsługi zamówienia. Chronimy Twoje dane, które wykorzystywane są wyłącznie do obsługi zamówienia.
  • Cenimy Twój czas. Zakupy możesz zrobić bez logowania! Przesyłkę wysyłamy jak najszybciej. Cenimy Twój czas. Zakupy możesz zrobić bez logowania! Przesyłkę wysyłamy jak najszybciej.
  • Masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni. Masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
  • W przypadku problemu z płatnością możesz wykonać przelew dla zielonelistki.pl na nr konta 46 1160 2202 0000 0002 5078 2418 wpisując w tytule nr zamówienia. W przypadku problemu z płatnością możesz wykonać przelew dla zielonelistki.pl na nr konta 46 1160 2202 0000 0002 5078 2418 wpisując w tytule nr zamówienia.

Przyssawka z zielonym listkiem dla kierowców, których obowiązuje okres próbny, ale i dla tych, którzy chcą czuć się bezpieczniej na drodze. Idealna gdy pojazd jest użytkowany przez kilku kierowców i zielony listek trzeba zdejmować i zakładać wielokrotnie. Przyczepiana na szybę samochodu od wewnętrznej strony pojazdu, dzięki czemu jest chroniona przed czynnikami atmosferycznymi jak deszcz, śnieg czy szron. W pełni zgodna ze wzorem i wymiarami określonymi w ustawie o kierujących pokazami.

787 Przedmioty