Zielony Listek

Zielony Listek

Naklejki z zielonym listkiem dla kierowców

Regulamin sklepu


1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod adresem zielonelistki.pl
2. Zakup w sklepie nie wymaga logowania.
3. Dane klienta podawane w w formularzu zamówienia służą jedynie na potrzeby realizacji zamówienia.
4. Serwis zielonelistki.pl prowadzi sprzedaż naklejek oraz przyssawek, w tym z zielonym listkiem.
5. Towar wysyłany jest w ciagu 48 h w dni robocze za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową poleconą na adres podany w formularzu przy zakupie. Sklep nie gwarantuje szybkości dostawy przesyłki wynikającej z działania Poczty Polskiej.
6. Klient może odstąpić od umowy sprzedaży Produktów zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie (np. emailem na adres biuro@zielonelistki.pl, w terminie 14 dni.
7. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca zwróci koszt poniesiony przez klienta wraz z kosztami przesyłki na wskazany numer konta w ciągu 3 dni roboczych po odesłaniu przesyłki na adres nadawcy.
8. Reklamacje rozpatrywane sa w ciągu 3 dni roboczych. Wszelkie reklamacje należy kierować na adres biuro@zielonelistki.pl
9. Sklep oferuje możliwość zapłaty za zakup poprzez moduł płatności elektronicznych lub poprzez wpłatę na konto sprzedawcy.
10. Zawarcie umowy sprzedaży/kupna nastepuje w momencie kliknięcia przycisku "Zamawiam, akceptuję regulamin, przejście do płatności..."

Właścicielem serwisu jest firma:email: biuro[małpa]zielonelistki.pl